סיפור לקוח

ליעוץ ותאום פגישה
מלאו פרטים
ונחזור אלכם בהקדם
או התקשרו
072-2611821

כחלק מהקונספט הייחודי של ליבשיץ סגל, של לראות מעבר לחשבון שמנו למטרה לקדם את עסקי לקוחותינו ולהעניק מעטפת עסקית כוללת.
אנחנו מקפידים לשמור עם הלקוחות על קשר בלתי אמצעי ולהיפגש במקום בו הם עובדים, יוצרים, מטפלים… 

במהלך המפגשים אנו מעמיקים את הקשר ונחשפים לאדם שמאחורי העסק ולסיפור שהוא מביא איתו.

את הסיפורים והחוויות המרגשים במיוחד אנו בוחרים לשתף ולהעניק לאחרים את האפשרות להציץ לעולמם של האנשים והעסקים איתם אנו נפגשים.

מוזמנים להכיר את לקוחות המשרד

 • מיקי יוסף – בית תוכן

  מיקי יוסף – בית תוכן

  לאורך השנים חונכתי על חשיבותם המועדפת של המספרים והחישובים. היום בעולם העסקי ועוד כרואה חשבון אני מוצא שדווקא המילים בעלות חשיבות מועדפת. …המשך לקרוא »
 • אנה נווה לדרמן

  אנה נווה לדרמן

  להכיר נפש צעירה אצל אדם מבוגר זה תמיד קסום בעניי ואפילו מעורר השראה.. כזו היא אנה נווה-לדרמן, אימון, תרפיה, מיינדפולנס לקוחה במשרדנו מאמנת ומטפלת בשיטת Mindfulness. אימון לקשיבות …המשך לקרוא »
 • אורן צימנד

  אורן צימנד

  מי שמכיר את בוב ספוג מכיר גם את מר קראב הבוס שלו, הבעלים של מסעדת "הסרטן הפריך" המילים האהובות על מר קראב הן: "אני אוהב כסף" …המשך לקרוא »
 • המרכז הישראלי לרפואת הלב (היל"ה)

  המרכז הישראלי לרפואת הלב (היל"ה)

  להיות רופא זה קודם כל אומר שאתה איש חכם..  להיות קרדיולוג ויזם עסקי בתחום רפואת הלב כבר הופך אותך לחכם פורץ דרך. פרופ' ברבש איסי וד"ר …המשך לקרוא »
 • ד"ר לילי אוריה

  ד"ר לילי אוריה

  מרפאת שיניים שנעים וכיף להגיע אליה זה אוקסימורון...  לא כך במקרה של מרפאת השיניים של ד"ר לילי אוריה שבקיבוץ עינת. נתחיל בזה שד"ר לילי אשה מדהימה, …המשך לקרוא »
 • אורן לב

  אורן לב

  שרים קריוקי? קוראים את האותיות הצבעוניות? תדעו שמי שמכין ועורך את השירים ברוב המקרים הוא אורן לב, בעלים של אולפן להפקות שירי קריוקי וסינגלים לפרסומות.המשך לקרוא »
 • ליטל בוקוביץ

  ליטל בוקוביץ

  מה שלא עושה הטבע עושה הקוסמטיקאית... ליטל בוקוביץ בעלת מכון בכפר סבא. צימר יפיפה שמשרה אווירת נינוחות ורוגע..כמעט השתכנעתי לעשות טיפול אבל ה"גבר" שבי עצר אותי... …המשך לקרוא »